Termokonvice

Nerezová nebo skleněná termokonvice? To je, oč tu běží. Hodí se na chalupu, na doma i do kanceláře na každodenní použití. Má skvělé izolační vlastnosti, takže horké i studené nápoje si svou teplotu udrží mnohem delší dobu než v obyčejných plastových nebo skleněných lahvích. Vyberte si termokonvici podle vzhledu i objemu.

Nejprodávanější

Nerezová termokonvice THERMOS Home 2000 ml
 
1 298 Kč
Nerezová termokonvice THERMOS Home 1500 ml
 
1 198 Kč
2 položek celkem
Nerezová termokonvice THERMOS Home 2000 ml
1 298 Kč

Nerezová vakuově izolovaná termokonvice o objemu 2 l do domácností či kanceláří.

TH-194060
Nerezová termokonvice THERMOS Home 1500 ml
1 198 Kč

Nerezová vakuově izolovaná termokonvice o objemu 1,5 l do domácností či kanceláří.

TH-194050

Termokonvice umožňuje pohodlné otvírání jen jednou rukou. Disponuje robustní rukojetí, díky které vám konvice z ruky nikdy nevyklouzne. Navíc má i široké hrdlo pro snadnější manipulaci s nápojem. A co především - těsní a to tak, že dokonale. Takže se vám nestane, že by její obsah vytekl třeba do tašky, batohu nebo se rozlil po interiéru auta.

Termokonvice se nejčastěji vyrábějí z nerezu, výjimkou ovšem nejsou ani konvice skleněné, které jsou velmi designovou záležitostí. Nápoje udrží teplé až po dvanáct hodin, studené dokonce po dvacet čtyři hodin. Každá termokonvice má ale jiný objem i hmotnost, vybírejte proto hlavně podle těchto parametrů a vsaďte na ověřenou značku Thermos.